Obavijest i upute za testiranje kandidata

Srednja škola

Markantuna de Dominisa Rab

Banjol 11

51280 Rab

Rab, 17.  studenog 2020.

Na temelju članka 6. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi Markantuna de Dominisa Rab, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata objavljuje

OBAVIJEST I UPUTE O PROCJENI I VREDNOVANJU KANDIDATA

PRIJAVLJENIH NA NATJEČAJ ZA ZAPOŠLJAVANJE NA RADNOM MJESTU NASTAVNIK/CA GOSPODARSKOG PRAVA

NA NEODREĐENO NEPUNO RADNO VRIJEME

Kandidati/kinja za radno mjesto nastavnik/ca gospodarskog prava– neodređeno, nepuno radno vrijeme (2 sata nastave) – 1 izvršitelj/ica, koji/a ispunjava formalne uvjete natječaja i podnio/nijela je potpunu/pravodobnu prijavu na natječaj te može pristupiti pisanoj provjeri je:

Redni broj

VRIJEME PISANE PROVJERE

V. S.

23. studenog  2020.

13.00

Pisana provjera obuhvaća poznavanje sljedećih dokumenata:

• Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjol školi
  • Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera
  • Pravilnik o izmjenama i dopuni Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnim i srednjim školama
  • Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnim i srednjim školama
  • Pravilnik o načinu postupanja odgojno-obrazovnih radnika školskih ustanova u poduzimanju mjera zaštite prava učenika te prijave kršenja tih prava nadležnim tijelima
  • Pravilnik o osnovnom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju.
  • Epidemiološke upute za sprečavanje i suzbijanje epidemije COVID – 19 vezano za rad srednje škole ( objavljeno na mrežnim stranicama škole)

Praktična provjera sposobnosti, motivacije i vještina (ogledni nastavni sat) održat će se u Srednjoj školi Markantuna de Dominisa Rab, Rab, Banjol 11 prema sljedećem rasporedu:

Red.br.

VRIJEME

RAZRED

NASTAVNA JEDINICA

V. S.

24.studenog 2020.

15:45-16:25 (3.sat)

2.b

PRESTANAK DIONIČKOG DRUŠTVA

Razgovor s kandidatom/kinjom (intervju) provest će se u Srednjoj školi Markantuna de Dominisa Rab, Rab, Banjol 11 i to:

Red. br.

VRIJEME RAZGOVORA

V.S.

25. studenog 2020.

13.30

Razgovor s kandidatom/kinjom (intervju) može obuhvaćati procjenu sposobnosti, izražavanja, , vještina, profesionalnih ciljeva i interesa te motivacije za rad.

Svaki član Povjerenstva vrednuje kandidata/tkinju bodovima od 0-10.

Kandidat/kinja je dužan/na ponijeti sa sobom odgovarajuću identifikacijsku ispravu bez koje neće moći pristupiti postupku vrednovanja.

Za kandidata/kinju koji/a ne pristupi razgovoru (intervjuu) / praktičnoj provjeri (oglednom nastavnom satu) ili ne dođe u vrijeme naznačeno za početak razgovora (intervjua) / praktične provjere (oglednog sata), smatrat će se da je povukao/la prijavu na natječaj.

Molimo kandidata/kinju koji neće pristupiti provjeri znanja i sposobnosti da nas o istom obavijesti na adresu elektroničke pošte ili zoran.antunovic1@skole.hr

Rab, 17.  studenog 2020.

Povjerenstvo za provedbu natječaja

objavio: Damir Paparić   datum: 19. 11. 2020.

« Prosinac 2020 »

Anketa
Jeste li sretni? Osjećate li miris proljeća, sunčeve zrake na svom licu ? Volite li sebe ?